0

Küpsiste poliitika

VERSIOON
19.01.2024.

 

Palun lugege käesolevat küpsiste poliitikat enne veebisaidi ja/või mobiilirakenduse www.silvanols.ee (edaspidi sait) kasutamist mis tahes eesmärgil.

 

Käesolev küpsiste poliitika koos privaatsuspoliitikaga ja saidi kasutustingimustega reguleerib SIA SILVANOLSi, ühtne registreerimisnumber 40003233170, juriidiline aadress: Kurbada 2A, Riia, LV-1009, Läti, (edaspidi meie) saidi kasutamist ning seal pakutavat teavet ja teenuseid.

 

Iga kord, kui saidil ilmub vastav ruut, peate kas aktsepteerima küpsiseid („Nõustun”) või neist keelduma („Ei nõustu”). Palun võtke arvesse, et kui vajutate nuppu „Ei nõustu”, ei pruugi mõned saidi funktsioonid olla kättesaadavad.

 

Saidi kasutamise jätkamisel ilma küpsiste seadistusi muutmata (nagu on kirjeldatud käesolevas küpsiste poliitikas) nõustub iga saidi kasutaja (edaspidi teie või külastaja), et me võime küpsiseid teie seadmesse paigutada.

 

  1. Mõisted

1.1. Seade – arvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon või muu seade, mida kasutate saidile juurdepääsuks.

1.2. Küpsis(ed) – väike tekstifail, mis sisaldab väikest teabeosa ja mis salvestatakse teie brauseri või seadme mällu, kui te saiti külastate. Sait kasutab neid mitmel eesmärgil, näiteks identimiseks, kas olete uus külastaja või korduvkülastaja, teie käitumise analüüsimiseks saidil, ostukorvi ühikute meeldejätmiseks jne. Tavapäraselt küpsiste abil saavutatavate funktsioonide täitmiseks on võimalik kasutada ka muid meetodeid (edaspidi sarnased tehnoloogiad), näiteks HTML5 localStorage, Flashi küpsised (Local Shared Objects), sõrmejäljelugeja jne.

1.3. Esimese isiku / saidi küpsis – saidi seatud küpsis. Sellist küpsist saab lugeda ainult sait.

1.4. Kolmanda isiku küpsis – küpsis, mille on saidile paigutanud välisteenusepakkuja domeen.

1.5. Kohustuslikud küpsised – küpsised, mis on vajalikud, et te saaksite saiti sirvida ja kasutada selle funktsioone, näiteks mallidesse sisestatud info meeldejätmiseks seansi ajal. Kui olete lisanud oma korvi ühikuid, võimaldavad need küpsised ühikutel ostukorvi jääda siis, kui soovite ostukorvi eest tasuda. Ilma nende küpsisteta oleks võimatu saidi teatud teenuseid osutada ja see ei toimiks nii sujuvalt, nagu on ette nähtud.

1.6. Funktsionaalsed küpsised – küpsised, mida kasutatakse eelkõige selleks, et koguda andmeid selle kohta, kuidas te kasutate saiti ja milliseid saidi lehti külastatakse kõige sagedamini. Need aitavad meeles pidada teie valikuid ja seadistusi (näiteks keeled või ajavööndid). Need küpsised jälgivad ainult saidi toimivust. Need ei koonda tuvastatavat teavet teie kohta, see tähendab, et kõik kogutud andmed on anonüümsed ja neid kasutatakse ainult saidi funktsionaalsuse parandamiseks.

1.7. Analüütilised küpsised – küpsised, mis näitavad meile, kas olete varem saiti külastanud. Need anonüümsed küpsised aitavad meil jälgida kasutajate arvu ja nende külastuste perioodilisust. Need küpsised koguvad teavet saidi kasutamise kohta ja aitavad saidi toimimist täiustada. Näiteks näitavad analüütilised küpsised, milliseid saidi lehti külastatakse kõige sagedamini, need aitavad registreerida saidil toimuvaid tõrkeid jms.

1.8. Reklaami- ehk sihipärased küpsised – küpsised, mis võimaldavad meil fikseerida teie saidi külastusi, samuti varasemalt külastatud saidi lehti ja linke, mida avasite. Kasutame seda teavet selleks, et kuvatav reklaam vastaks teie huvidele. Sihipärased ehk reklaamiküpsised võimaldavad meil teada saada, kas olete konkreetset reklaami või teatavat tüüpi reklaami juba näinud ning kui palju aega on selle nägemisest möödunud. Saame kasutada teise subjekti määratud küpsiseid, et pakkuda teile täpsemalt suunatud reklaami. Neid kasutatakse ka selleks, et te näeksite konkreetseid reklaame vaid kindel arv kordi ning et mõõta reklaami efektiivsust.

 

  1. Küpsiste kasutusotstarve ja säilitamise aeg

2.1. Küpsiseid kasutatakse saidi funktsioneerimise ja tõhusama toimimise edendamiseks ning selleks, et anda meile teavet. See tähendab, et küpsised võivad täita erinevaid ülesandeid, näiteks jätta meelde teie seadistusi (nt valitud keel või ajavöönd), analüüsida andmeliiklust, kohandada reklaami, parandada üldist kasutajakogemust jne. Seega, kui ühel külastuskorral sirvite saidi erinevaid lehti, ei pea te seadistusi uuesti määrama. Küpsiseid kasutame ka meie saidi sirvimiskogemuse anonüümse statistika koostamiseks. Me kasutame esimese ja kolmanda isiku küpsiseid.

2.2. Küpsiseid võidakse hoida teie brauseris või seadmes erineva pikkusega ajavahemikul. Näiteks seansiküpsised kustutatakse seadmest pärast brauseri sulgemist. Püsiküpsiseid võidakse hoida teie seadmes kuni nende kustutamiseni teie poolt või nende kehtivustähtaja lõpuni.

 

  1. Saidil kasutatavad küpsised

3.1. Kogu teave saidil kasutatavate küpsiste kohta on toodud järgmises tabelis:

 

KüpsisDomeenKüpsise kirjeldusKüpsise kehtivuse
aeg
Küpsise liik
__cfduid.salespoints.coCDNi (sisuedastusvõrk) teenusepakkuja, näiteks CloudFare‘i küpsised. Küpsiseid kasutatakse veebisaidi kasutaja tuvastamiseks ühiskasutatava IP-aadressi raames ja veebisaidi kasutajale eraldi turvaseadete kohaldamiseks. See küpsis ei talleta isikut tuvastavat teavet.1 aasta 30 päevaKohustuslikud küpsised
fr.facebook.comFacebooki küpsis. Küpsist kasutatakse külastajatele sobiva reklaami näitamiseks, reklaami hindamiseks ja parandamiseks. Küpsis jälgib ka külastaja käitumist veebis saitidel, kus on Facebooki pikslid või Facebooki sotsiaalvõrgustiku pistikprogrammid (pluginid).1 aasta 90 päevaReklaamiküpsised
wp-wpml_current_languagestage.lv.silvanols.comSaidi küpsis. Küpsist kasutatakse keeleseadistuste talletamiseks.1 aasta 19 päeva
15 tundi 21 minutit
Funktsionaalsed küpsised
_ga.silvanols.comGoogle Analyticsi küpsis. Küpsist kasutatakse külastajate, seansside ja kampaaniate andmete arvutamiseks ja saidikasutuse jälgimiseks saidi analüüsiaruande koostamiseks. Küpsised talletavad teavet anonüümselt ja genereerivad juhusliku numbri unikaalsete külastajate tuvastamiseks.1 aasta 20 päeva
8 tundi 51 minutit
Analüütilised küpsised
_gid.silvanols.comGoogle Analyticsi küpsis. Küpsist kasutatakse teabe talletamiseks selle kohta, kuidas külastajad saiti kasutavad, ning see aitab koostada analüüsiaruannet selle kohta, kuidas sait töötab. Kogutud andmed, sealhulgas külastajate arv, allikas, kust nad lehele jõuavad, ja anonüümselt külastatud lehed.1 aasta 19 päeva
15 tundi 21 minutit
Analüütilised küpsised
_gat_gtag_UA_71262402_18.silvanols.comSaidi küpsis. Küpsist kasutatakse kasutaja unikaalse ID salvestamiseks.1 aasta 19 päeva
15 tundi 20 minutit
Funktsionaalsed küpsised
_fbp.silvanols.comFacebooki küpsis. Küpsist kasutatakse reklaamide edastamiseks.1 aasta 19 päeva
17 tundi 29 minutit
Reklaamiküpsised

 

3.2. Iga kord, kui külastate meie saiti, võidakse luua püsiküpsised, mis jäävad teie arvutisse pärast teie välja logimist ja mida kasutatakse siis, kui te uuesti külastate meie saiti; neid ei kustutata, kui lõpetate saidi sirvimise ehk need toimivad ka edaspidi. Samuti võidakse luua ajutisi (seansi) küpsiseid, mis kustutatakse automaatselt, kui te lõpetate saidi sirvimise.

3.3. Lisateavet küpsiste kohta siin:  https://www.cookieserve.com

 

  1. Küpsiste keelamine ja blokeerimine

4.1. Külastaja võib oma äranägemise järgi küpsised jms unikaalsed identifikaatorid blokeerida või kustutada, kui seda võimaldavad brauseri või seadme seadistused. Valikuliselt saate küpsiseid kontrollida ja kustutada; üksikasjalikum teave siin: https://aboutcookies.org

4.2. Juhime teie tähelepanu sellele, et kohustuslikud küpsised on saidi kasutamise eeltingimus. Kui keelate need küpsised, siis ei saa kindel olla, kuidas ja kas üldse meie sait toimib. Kui keelate või blokeerite küpsised või muud sarnased tehnoloogiad, võivad mõned saidi funktsioonid olla teile kättesaamatud või need ei pruugi toimida korralikult.

4.3. Te võite valida, kas küpsised oma brauseris lubada, blokeerida või kustutada. Iga brauseri kodulehel on saadaval juhend, kuidas seda teha.

4.4. Google Analyticsi teabe kogumisest saab loobuda, laadides alla ja installides brauseri lisatööriista, mis on kättesaadav siin: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

4.5. Facebookis ja Google’is sihipärasest reklaamist loobumiseks palume kasutada teie Facebooki (https://www.facebook.com/ads/settings) või Google Adsi (https://adssettings.google.com/) profiiliseadeid.

 

  1. Küpsiste poliitika muutmine

5.1. Meil on õigus käesolevat küpsiste poliitikat ühepoolselt muuta. Muudatused jõustuvad uuendatud küpsiste poliitika saidil avaldamise päevast, välja arvatud juhul, kui küpsiste poliitikas on sätestatud hilisem jõustumistähtaeg.

Toode lisatud ostukorvi