Panasil 30 kaps.

Panasil on kaaliumi ja magneesiumi sisaldav toode.

Panasil on kaaliumi ja magneesiumi sisaldav toode. Kaalium- ja magneesiumioonid on inimorganismile tähtsad ioonid, aidates kaasa normaalsele lihaste ja närvisüsteemi funktsioneerimisele.
Panasil on eriti soovitatav sportlastele intensiivsete treeningute perioodil.

6

Laos

Share:
12+
12+
ei mingeid kunstvärve
ei mingeid kunstvärve
säilitusaineid pole
säilitusaineid pole

Toime

Panasil on kaaliumi ja magneesiumi sisaldav toode. Kaalium- ja magneesiumioonid on inimorganismile tähtsad ioonid, aidates kaasa normaalsele lihaste ja närvisüsteemi funktsioneerimisele. Kaalium aitab hoida vererõhku normaaltasemel. Magneesium aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule ja normaalsele energiavahetusele. Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Panasil on eriti soovitatav sportlastele intensiivsete treeningute perioodil. Panasil maksimaalne soovitatav päevane annus on 6 kapslit.

Kogus

30 kapslid

Kasutamine

Täiskasvanud ja lapsed üle 12. eluaasta 2 kapslit 2-3 korda päevas. Lapsed 6-11 aastat 1 kapsel 2 korda päevas koos toiduga.

Tarvitamise Piirangud

Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitte ületada, suurendada ettenähtud annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Rasedus ja rinnaga toitmine: konsulteerida arstiga.

Koostis

Bioaktiivsed komponendid

2 kapslit sisaldab

% NRV* 4 kapslit sisaldab % NRV* 6 kapslit sisaldab

% NRV*

Kaalium (kaaliumtsitraat)

262 mg

13 524 mg 26 786 mg

39

Magneesium (magneesiumtsitraat)

56 mg

15 113 mg 30 169 mg

45

*% protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV).

 

Koostisained: 6 kapslis kaalium (kaalium tsitraat) 786 mg (39,3%*) , magneesium (magneesiumtsitraat) 169 mg (45%*)