GoImmune lollipops vaarika pulgakommid 5 tükid

Rohkem, kui lihtsalt abi immuunsuse heaks

Pulgakommid immuunsuse toetamiseks. Pulgakommid muusta leedri, tsingi, vitamiin C ja beeta-glükaaniga.

4

Laos

Share:
Tootekood: 742IMUAEELPN5 Kategooriad: , Sildid: , , ,
2+
2+
ei mingeid kunstvärve
ei mingeid kunstvärve
etanoolivaba
etanoolivaba
säilitusaineid pole
säilitusaineid pole

Toime

Pulgakommid immuunsuse toetamiseks. Pulgakommid musta leedri, tsingi, vitamiin C ja beeta-glükaaniga. Loodusest inspireeritud leebe toetus immuunsüsteemile. Ainulaadne toode musta leedri ekstrakti, vitamiin C ja tsingiga, mis on mõeldud immuunsüsteemi toetamiseks juba alates 2 eluaastast. Musta leedri viljad, mida traditsiooniliselt kasutatakse immuunsüsteemi toetamiseks, aitavad toetada immuunsüsteemi normaalset talitlust ning hingamisteede tervist. Vitamiin C ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning rakkude kaitsele oksüdatiivse stressi eest. Lisaks sellele aitab vitamiin C vähendada väsimust ja kurnatust.

Kogus

5 lollipops

Kasutamine

Lubatud annus on 1 kuni 3 pulgakommi päevas.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Väikelaste puhul peaks tarvitamine toimuma vanemate järelvalve all.

Koostis

 

 

Koostisained: Suhkur, glükoosisiirup, happesuse regulaator sidrunhape, musta leedri (Sambucus nigra) viljade ekstrakt (16:1) (4,8 %), looduslik vaarika lõhna- ja maitseaine, leiva-pärmkottseenest (Saccharomyces cerevisiae) pärinev beeta-glükaan, L-askorbiinhape (vitamiin C), tsinkglükonaat. Ei sisalda tehislikke värv- ning lõhna- ja maitseaineid ega säilitusaineid.