Relaxen Kids 100 ml

Närvisüsteemi talitluse ja lõõgastumise toetuseks

Taimsete toimeainete ja mineraalide kompleks.

Aitab vähendada väsimust ja kurnatust, toetab normaalset närvisüsteemi talitlust ning normaalset psühholoogilist ja lihaskonna funktsiooni, toetab normaalset hapniku transporti kehas ja normaalset kognitiivset funktsiooni.

Soodustab head und ja toetab normaalset unekvaliteeti, toetavad närvisüsteemi ja seedetrakti normaalset talitlust.

5

Laos

Share:
Tootekood: 930GRELEEBA100 Kategooriad: , ,

Toime

Taimsete toimeainete ja mineraalide kompleks. *Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust, toetab normaalset närvisüsteemi talitlust ning normaalset psühholoogilist ja lihaskonna funktsiooni.

Raud aitab vähendada väsimust ja kurnatust, toetab normaalset hapniku transporti kehas ja normaalset kognitiivset funktsiooni.

*Teekummelil ja aedtillil on lõõgastav ja rahustav toime, mis soodustab head und ja toetab normaalset unekvaliteeti, toetavad närvisüsteemi ja seedetrakti normaalset talitlust.

Kogus

100ml

Kasutamine

Enne kasutamist loksutada. Lastele alates 1. eluaastast kasutada 10 ml, lastele alates 12. eluaastast ja täiskasvanutele kasutada päevas 30 ml koos toiduga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Sobib taimetoitlastele.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toote mistahes koostisosa suhtes. Enne kasutamist raseduse ja imetamise ajal on soovitatav konsulteerida apteekri või arstiga. Toode võib sisaldada sadet, mis ei mõjuta toote kvaliteeti.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus 10 ml 30 ml
Magneesium 65 mg (17 % NRV) 195 mg (51 % NRV)
Raud 3,5 mg (25 % NRV) 10,5 mg (75 % NRV)
Teekummeli õisikute ekstrakt (4:1) 101 mg 303 mg
Piimavalgu hüdrolüsaat (Lactium®) 41 mg 123 mg
Aedtilli seemnete ekstrakt (1:5) 24 mg 72 mg

NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanutele

 

Koostisosad: Fruktoosisiirup, vesi, õunamahl, magneesiumtsitraat, vaarikamahl, mustsõstramahl, puhastatud merevee ekstrakt, teekummeli (Matricaria recutita) õisikute ekstrakt, piimavalgu hüdrolüsaat (Lactium®), raudglükonaat, aedtilli (Anethum graveolens) seemnete ekstrakt, jaanikaunapuu pulber (paksendaja jaanikaunakummi, sahharoos), konservant naatriumsorbaat.

Madala laktoosisisaldusega (alla 1 g/100 ml).