Vitamin C + Quercetin 120 kaps.

Tugevdab üldist tervist ja heaolu

Kvertsetiin on tugevate antioksüdantsete omadustega bioflavonoid. Lisaks tervise toetamisele oleme lisanud ka C-vitamiini, millel on mitmeid immuunsüsteemile, südamele, liigestele ja nahale kasulikke omadusi. C-vitamiin soodustab immuunsüsteemi normaalset talitlust ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. C-vitamiin soodustab normaalset kollageeni tootmist, mis on vajalik naha, veresoonte, luude, kõhrede, igemete ja hammaste normaalseks talitluseks. C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja nõrkust.

20

Laos

Share:
Tootekood: WB005CQUEEKP120 Kategooriad: ,

Toime

Vitamiin C kontsentreeritud allikas. Vitamiin C aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele naha, veresoonte, luude, kõhrkoe, igemete ja hammaste normaalseks talitluseks. Vitamiin C aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Kvertsetiin on füsioloogiliselt aktiivne aine – flavonoid.

Kogus

120 kapslid

Kasutamine

Täiskasvanutele 2 kapslit päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arsti või apteekriga konsulteerimist. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

2 kapslit

Vitamiin C

1000 mg (1250 % NRV)

Kvertsetiin

100 mg

NRV – % protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

 

Koostisosad. L‑askorbiinhape (vitamiin C), kapslikest hüdroksüpropüülmetüültselluloos, kvertsetiin, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad.

 

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.