Venolux 50ml

Efektiivne looduslik geel, mis aitab vähendada jalgade väsimust ja turset

Geel väsinud jalgadele.

9

Share:
Tootekood: 160VNLBLGE50 Kategooriad: , Sildid: , ,
3+
3+
ei mingeid kunstvärve
ei mingeid kunstvärve
säilitusaineid pole
säilitusaineid pole

Toime

Geel väsinud jalgadele (tööpäeva lõpus, kaua istudes või seistes, lennukiga lennates jne). Parandab mugavust ja värskendab jalgu. Hobukastan, arnika, hõlmikpuu biloba ning astelpaju kaitsevad naharakke vabade radikaalide eest. Astelpajul on antibakteriaalsed omadused. Mentooli kristallid jahutavad ja värskendavad jalgu. Nulu okaste ekstrakti värskendav lõhn.

Kogus

50ml

Kasutamine

Kandke väike kogus geeli säärtele kaks korda päevas, hommikul ja õhtul (või vajadusel tihedamini). Masseerige õrnalt kuni geel imendub. Ärge kasutage geeli, kui teil on nahahaigusi, kontrollige, et toode ei põhjustaks allergilisi reaktsioone, vältige toote kokkupuutumist silmade ja limaskestadega. Kandke väike kogus geeli säärtele 2 korda päevas, hommikul ja õhtul (või tihedamini, kui seda on vajalik). Masseerige õrnalt kuni geel imendub.

 

Koostis

 

 

Koostisained: Vesi, alkohol, glütseriin, ginkgo biloba lehtede ekstrakt, astelpaju ekstrakt, hobukastani seemnete ekstrakt, arnica kitsekakra õie ekstrakt, mentool, karbomeer, kuusevõrse ekstrakt(Silbiols), Polüsorbaat 80, trietanoolamiin. Sünteetilisi säilitusaineid, parabeene, värvaineid, lõhnaaineid.