Tribulus Terrestris 120 kaps.

Mehe hormonaalse tervise ja heaolu tugi

Tribulus aitab säilitada loomulikku seksuaalset aktiivsust ja energiat, soodustab seksuaalset iha ja võimekust, normaalset viljakust ja paljunemist.

See aitab:

  • Säilitada loomulik seksuaalne aktiivsus ja energia
  • Edendada normaalset viljakust ja paljunemist
  • Soodustab lihasmassi suurenemist ja parandab lihastoonust
  • Soodustab taastumist pärast treeningut

Tribulus terrestris on taim, mis kasvab troopilises ja parasvöötmes. Seda on pikka aega kasutatud paljudes kultuurides erinevate terviseprobleemide lahendamiseks, igapäevaste ja spordisaavutuste parandamiseks. Silvanolsi toode sisaldab vähemalt 80% saponiini (toimeainet) Trubulus terrestris’e viljaekstraktist.

19

Laos

Share:

Toime

Harilik kuradisarv aitab säilitada loomulikku seksuaalset aktiivsust ja energiat, soodustab seksuaalset iha ja võimekust, aitab kaasa normaalsele viljakusele.

Kogus

120 kapslid

Kasutamine

Meestele 1 kapsel päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Ainult meestele. Mitte kasutada lastel! Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

1 kapsel

Hariliku kuradisarve viljade ekstrakt

500 mg

 

Koostisosad. Hariliku kuradisarve (Tribulus terrestris) viljade kuivekstrakt, kapslikest hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad.

 

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.