Spirulina 120 kaps.

Supertoode energia ja elujõu saamiseks

Säilitab keha toonust ja elujõudu, tõstab energiat ja vähendab väsimust.

• Kõrge valgusisaldus
• Kõrge raua, magneesiumi, kaaliumi ja B-vitamiinide allika sisaldus
• Sobib veganitele

Spirulina (Spirulina platensis) on ainulaadne kõrge bioloogilise aktiivsusega mikrovetikas – sellel on antioksüdantsed, põletikuvastased jms omadused ning tänapäeval kasutatakse seda laialdaselt toidulisandina.
Spirulina on üks vanimaid taimi meie planeedil ja see on esimene roheline organism, mis toodab hapnikku. Spirulina on ainulaadne organism, mis on praktiliselt ainus tänapäevani säilinud, väga omapärase koostisega. Spirulina on väga kõrge valgusisaldusega, kuni 70%. See on rikas mitmesuguste vitamiinide, eriti B-vitamiini ja mineraalainete – raua ja magneesiumi, kaaliumi poolest.
Dieedi rikastamine väärtusliku spirulinaga on teie dieedile kosutav täiendus. Spirulina aitab säilitada keha toonust ja elujõudu, suurendades energiat ja vähendades väsimust.

13

Laos

Share:
Tootekood: WB009SPIEEKP120 Kategooriad: ,

Toime

Spiruliina on ainulaadne kõrge füsioloogilise aktiivsusega mikrovetikas. Väärtuslik spiruliina on kosutav toidulisand. Spiruliina aitab säilitada keha toonust ja elujõudu, aidates suurendada energiat ja vähendada väsimust.

Kogus

120 kapslid

Kasutamine

Täiskasvanutele 3 kapslit päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arsti või apteekriga konsulteerimist. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

3 kapslit

Spiruliina pulber

1500 mg

 

Koostisosad. Spiruliina (Spirulina platensis) pulber, kapslikest hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad.

 

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.