SilvaDeprex 30 kaps.

Füüsiliseks ja vaimseks heaoluks!

Parandab füüsilist töövõimet ja vaimset suutlikkust Toidulisand.

10

Share:
Tootekood: 670SIDEEBL30 Kategooriad: , Sildid: , ,
18+
18+
ei mingeid kunstvärve
ei mingeid kunstvärve
säilitusaineid pole
säilitusaineid pole

Toime

Parandab füüsilist töövõimet ja vaimset suutlikkust. Silvadeprex parandab füüsilist töövõimet ja vaimset suutlikkust. Naistepuna, palderjan ja kuldjuur soodustavad stressiga toimetulekut, emotsionaalset stabiilsust ja rahulikku und. Potentsipuu ja aasristik leevendavad naistel üleminekuea vaevusi. Eelkõige on soovitatav seda toidulisandit kasutada stressirohketes olukordades.

Kogus

30 kapslid

Kasutamine

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus on 1 kuni 2 kapslit üks kord päevas hommikuti suu kaudu.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toidulisandi mõne koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada vastavalt arsti ettekirjutusele. Lastele ei ole toode soovitatav.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Koostis

 

 

Koostisained: Zhelatiin, naistepuna(Hypericum perforatum) ekstrakt, kuldjuure(Rhodiola rosea) ekstrakt, sirp-jänesekõrva)Bupleurum falcatum) ekstrakt, palderjani(Valeriana officinalis) ekstrakt, lubava potentsipuu(Ptychopetalum olacoides) ekstrakt, peedi kiudained (fibreks), aasristiku(Trifolium pratense) ekstrakt.