Rinogel drops 15 ml

Ninasisene geel tilgutiga.

Ninasisene geel tilgutiga.

Rinogel Drops geel on mõeldud nina naha hoolduseks külmetushaiguste perioodil.
Naatrium-hüaluronaat, glütserool ja dekspantenool niisutavad, laktoferriin ja alfa‑glükaan oligosahhariid kaitsva toimega ning piparmündi eeterlik õli värskendab ja lihtsustavad hingamist.

6

Laos

Share:
Tootekood: 020RINDBLPL15 Kategooriad: , ,

Toime

Rinogel Drops geel on mõeldud nina naha hoolduseks külmetushaiguste perioodil.  Tilguti võimaldab geeli mugavat ja hügieenilist manustamist õrnalt ja täpselt otse nahal ilma, et peaks geeli kätega puudutama.

Naatrium-hüaluronaat, glütserool ja dekspantenool niisutavad, laktoferriin ja alfaglükaan oligosahhariid kaitsva toimega ning piparmündi eeterlik õli värskendab ja lihtsustavad hingamist.

Kogus

15ml

Kasutamine

Täiskasvanutele ja lastele alates 3. eluaastast vastavalt vajadusele 1‑2 tilka ninna.

Tarvitamise Piirangud

Ärge kasutage seda geeli, kui teil on ülitundlikkus mõne koostisosa suhtes. Kui kogete ebamugavusunnet, lõpetage geeli kasutamine ja peske see nahalt. Vältida silma sattumist. Ei ole soovitatav lastele alla 3. eluaasta.

 

Koostis

Koostisained: AQUA, GLYCERIN, PANTHENOL, POLYSORBATE 80, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM HYALURONAT, PROPOLIS EXTRACT, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, POTASSIUM SORBATE, LACTOFERRIN, MENTHA PIPERITA OIL, BISABOLOL.