Relaxen Forte 20 tabl.

Säilita rahu!

Jätkake rahulikku ja magusat und!
Relaxen Forte on looduslik taimne kompleks, millel on rahustav toime, mis soodustab emotsionaalset tasakaalu ja stabiliseerib meeleolu. Soodustab rahulikku puhkust pärast päeva stressi ja tervislikku und.

9

Laos

Share:
Tootekood: 042REFEETB20 Kategooriad: , Sildid: , ,
18+
18+
ei mingeid kunstvärve
ei mingeid kunstvärve
säilitusaineid pole
säilitusaineid pole

Toime

Relaxen Forte tabletid sisaldavad taimede ekstrakte. Meliss soodustab lõõgastumist ja puhkust. Viirpuu aitab vähendada pinget ja soodustab uinumist. Palderjan ja humal aitavad loomulikul teel leevendada närvilisust, soodustavad und ning aitavad uinuda. Veiste-südamerohi toetab normaalset närvisüsteemi tööd.

Kogus

20 tabletid

Kasutamine

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus on 1 tablett, alates 18 eluaastast. Soovitatav kuuri pikkus on 2-3 kuud.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toidulisandi mõne koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arstiga konsulteerimist. Toidulisand võib põhjustada unisust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Koostis

 

 

Koostisained: Kartulitärklis, stabilisaator mikrokristalne tselluloos, melissilehtede (Melissa officinalis) ekstrakt, palderjanijuure (Valeriana officinalis) ekstrakt, veiste-südamerohu ürdi (Leonurus cardiaca) ekstrakt, humala (Humulus lupulus) ekstrakt, viirpuu õite ja lehtede (Crataegus spp.) ekstrakt, stabilisaator võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid.