Pau D’ Arco 60 kaps.

Väga soovitatav pärast viirushaigusi

Toidulisand keha kaitsevõime, immuunsuse parandamiseks.
Pau d’arco, kui seda kasutatakse toidulisandina, võib parandada enesetunnet ja tervist ning on eriti soovitatav inimestele, kes on viiruse ajal nõrgenenud, et parandada kaitsevõimet ja tõsta vastupanuvõimet keskkonna kahjulikele mõjudele.
Pau d’arco (sipelgapuu) on Tabebuja portugalikeelne nimi. Tabebuja on troopiline puu, mida kohalikud on traditsiooniliselt kasutanud oma tervise säilitamiseks, sealhulgas koorest tee valmistamiseks. Seda väärtuslikku teed tuntakse ka inkade tee nime all.

16

Laost otsas

Share:
Tootekood: WB007PDAEEKP60 Kategooriad: ,

Toime

Pau d’arco (sipelgapuu) on lapatšo-tuutupuu portugalikeelne nimi. Lapatšo-tuutupuu on troopiline puuliik, mida kohalikud elanikud on traditsiooniliselt kasutanud oma tervisliku seisundi säilitamiseks, sealhulgas puukoorest tee valmistamiseks. Seda väärtuslikku teed tuntakse ka inkade tee nime all. Tuutupuu aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, samuti aitab kaitsta organismi kahjulike välistegurite eest.

Kogus

60 kapslid

Kasutamine

Täiskasvanutele 2 kapslit päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arsti või apteekriga konsulteerimist. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

2 kapslit

Sipelgapuu ehk lapatšo-tuutupuu koore ekstrakt

1000 mg

 

Koostisosad. Sipelgapuu ehk lapatšo-tuutupuu (Tabebuia avellanedae) koore kuivekstrakt, kapslikest hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad.

 

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.