Moringa 60 kaps.

Looduslik vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantide allikas

Moringa on üks võimsamaid tervist edendavaid taimi, millel on väga kõrge toiteväärtus. See on looduslik jõu- ja energiaallikas ning toimib kehale samaaegselt puhastava ja tugevalt toitva ainena ning avaldab positiivset mõju seedesüsteemile.

Moringa (Moringa oleifera) taim on pärit Himaalaja piirkonnast ning tänapäeval kasvatatakse seda laialdaselt Aafrikas, Aasias, Lõuna-Ameerikas ja troopikas. Taime kõrge toiteväärtus muudab selle taime tõeliseks looduslikuks supernatandiks, mis sisaldab:
• 7 korda rohkem C-vitamiini kui apelsinid;
• 3 korda rohkem kaaliumi kui banaanid;
• 25 korda rohkem rauda kui spinat;
• 4 korda rohkem kaltsiumi kui piim;
• 2 korda rohkem valku kui piim;
47 erinevat antioksüdanti

11

Laost otsas

Share:
Tootekood: WB008MOEEKP60 Kategooriad: ,

Toime

Õli-rõikapuu on kiirekasvuline ja põuakindel puuliik, mille kasvuvajadused on tagasihoidlikud, kuid kasutusala on väga lai. Kaunad, küpsed seemned, õied, juured ja lehed on söödavad.

Kogus

60 kapslid

Kasutamine

Täiskasvanutele 2 kapslit päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arsti või apteekriga konsulteerimist. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

2 kapslit

Õli-rõikapuu lehtede ekstrakt

1000 mg

 

Koostisosad. Õli-rõikapuu (Moringa oleifera) lehtede kuivekstrakt, kapslikest hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad.

 

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.