Uudistoode

Mocard Atero 120 kaps.

Kolesteroolitaseme, veresoonte ja südame hoidmiseks

Toidulisand monakoliin K, nattokinaasi, vitamiin B1, kollajuure ja taimsete polüfenoolidega. See sisaldab Omeolipid® – patenteeritud segu artišoki, väätkõrvitsa ja põld-lambaläätse ekstraktidest.

Aitab hoida vere normaalset kolesteroolitaset ja aitab kaasa südame-veresoonkonna süsteemi normaalsele talitlusele, ja hoida vere normaalset lipiidide taset. Aitab kaasa normaalsele südametalitluseleja maksatalitlust normaalsena.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

38

Laos

Share:
Tootekood: WB018MOAEEKP120 Kategooriad: ,

Toime

Toidulisand monakoliin K, nattokinaasi, vitamiin B1, kollajuure ja taimsete polüfenoolidega. See sisaldab Omeolipid® – patenteeritud segu artišoki, väätkõrvitsa ja põld-lambaläätse ekstraktidest.

Kollajuur aitab hoida vere normaalset kolesteroolitaset ja aitab kaasa südame-veresoonkonna süsteemi normaalsele talitlusele. Kollajuur ja artišokk aitavad hoida vere normaalset lipiidide taset. Tiamiin aitab kaasa normaalsele südametalitlusele. Artišokk aitab hoida maksatalitlust normaalsena.

Kogus

120 kapslit

Kasutamine

Täiskasvanutele 1 kapsel päevas koos toiduga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Mitte tarbida päevas 3 mg või rohkem punasest fermenteeritud riisist saadud monakoliine. Ei ole tarbimiseks rasedatele või imetavatele naistele, alla 18-aastastele lastele ja üle 70-aastastele täiskasvanutele. Mitte tarbida, kui võtate kolesterooli vähendavaid ravimeid. Mitte tarbida, kui tarbite juba muid punast fermenteeritud riisi sisaldavaid tooteid. Teiste ravimite kasutamisel tarbida toodet üksnes meditsiinilise järelevalve all. Kui teil tekib selle toote tarbimise ajal terviseprobleeme, pöörduge arsti poole. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

1 kapsel

Omeolipid® taimeekstraktide segu

250 mg

Kääritatud sojaekstrakt,

millest nattokinaasi

100 mg

2000 FU

Punase fermenteeritud riisi pulber,

millest monakoliin K

90 mg

2,7 mg

Viinamarjade ja oliivide polüfenoolid

30 mg

Kollajuure ekstrakt (kurkumiin ≥ 95 %)

13 mg

Tiamiin (vitamiin B1)

1,1 mg (100 % NRV)

NRV – protsent täiskasvanu päevasest võrdluskogusest; FU – fibriini degradatsiooni ühikut (Fibrin Units)

 

Koostisosad. Omeolipid® (hariliku artišoki (Cynara scolymus) lehtede kuivekstrakt, hariliku väätkõrvitsa (Cyclanthera pedata) viljade kuivekstrakt, põld-lambaläätse (Trigonella foenum-graecum) seemnete kuivekstrakt), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapslikest), kääritatud sojaekstrakt, punase fermenteeritud riisi (Monascus purpureus) pulber, hariliku õlipuu (Olea europaea) viljade ja hariliku viinapuu (Vitis vinifera) seemnete polüfenoolid, hariliku kollajuure (Curcuma longa) juure ekstrakt, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad, paakumisvastane aine ränidioksiid, tiamiinvesinikkloriid (vitamiin B1).