Mocard blister N60

Looduslik kolesterooli tasakaal

Toidulisand Südame, veresoonte ja kolesteroolitaseme hoidmiseks.

13

Share:
18+
18+
ei mingeid kunstvärve
ei mingeid kunstvärve
säilitusaineid pole
säilitusaineid pole

Toime

Südame, veresoonte ja kolesteroolitaseme hoidmiseks. Mocard on looduslik vahend, mis aitab kaasa südame ja vereringesüsteemi normaalsele talitlusele. Punasest fermenteeritud riisist saadud monakoliin K aitab hoida vere kolesteroolisisaldust normaaltasemel, kui seda võtta soovitatavas päevases koguses (1 tablett), mis vastab 10 mg monakoliin K’le. Viirpuu aitab toetada vereringesüsteemi. Veiste-südamerohi aitab kaasa südame ja vereringesüsteemi normaalsele talitlusele. Tiamiin (vitamiin B1) aitab kaasa normaalsele südametalitlusele.

Kogus

60 tabletid

Kasutamine

Täiskasvanutel 1 tablett 1 kord päevas söögi ajal sisse võtta.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toote mõne koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutamine ei ole soovitatav. Ei soovitata tarvitada üheaegselt lipiididesisaldust alandavate toodetega. Mitte tarvitada maksa- või neeruhäirete korral. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas!

Koostis

1 tablett sisaldab:

Hiina punase fermenteeritud riisi pulber,

335 mg

millest: monakoliin K

10 mg

Viirpuu õite ja lehtede ekstrakt (6:1)

30 mg

Veiste-südamerohu ürdi ekstrakt (8:1)

10 mg

Tiamiin (vitamiin B1)

1,1 mg (100 % NRV-st*)

*NRV – päevane võrdluskogus

 

Koostisained: Hiina punase fermenteeritud riisi (Monascus purpureus) pulber, mahuaine mikrokristalne tselluloos, tardaine dikaltsiumfosfaat, viirpuu (Crataegus spp.) õite ja lehtede kuivekstrakt, paakumisvastane aine kolloidne ränidioksiid, veiste-südamerohu (Leonurus cardiaca) ürdi kuivekstrakt, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumisoolad, tiamiinvesinikkloriid.