Magnesium 120 kaps.

Närvisüsteemi ja lihaste toetamiseks

Kapslid sisaldavad magneesiumi magneesiumtsitraadi kujul. Magneesiumtsitraat on võrreldes teiste magneesiumisooladega eriti kõrge biosaadavusega magneesiumivorm, mis imendub organismis kiiremini.
Toidulisandina manustatuna aitab magneesium vähendada väsimust ja kurnatust, soodustab luu- ja lihaskonna normaalset talitlust; Aitab säilitada normaalset luude tervist; Soodustab elektrolüütide tasakaalu. ilu ja heaolu.

10

Laos

Share:
Tootekood: WB003MGEEKP120 Kategooriad: ,

Toime

Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab kaasa normaalsele lihaste tööle ning närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Magneesium aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule ja normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Magneesium aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning aitab hoida luid normaalsena.

Kogus

120 kapslid

Kasutamine

Täiskasvanutele 3 kapslit päevas söögi ajal koos klaasitäie veega. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arsti või apteekriga konsulteerimist. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

3 kapslit

Magneesium

96 mg (25,6 % NRV)

NRV – % protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

 

Koostisosad. Magneesiumtsitraat (magneesium), kapslikest hüdroksüpropüülmetüültselluloos, mahuaine mikrokristalne tselluloos.

 

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.