Hyaluronic acid with MSM 120 kaps.

Säilitab naha noorusliku välimuse ja tugevuse

Naha tugevuse ja elastsuse vähenemineja kortsude tekkimine nahale on need esimesed märgid, et keha hakkab hüaluroonhapet vähendama.

Hüaluroonhape on meie keha jaoks väga oluline. Hüaluroonhape esineb sündides suurtes kogustes, kuid väheneb aastatega oluliselt, eriti pärast neljakümnendat eluaastat.

Hüaluroonhape on väga võimas niisutaja, nagu käsn suudab imeda endasse väga suure koguse vett. Hüaluroonhape seob vett organismis, aitab sünteesida kollageeni ja elastiini, kaitseb vabade radikaalide eest, aidates seeläbi kauem noorem välja näha.
Kuigi hüaluroonhape on oma struktuurilt polüsahhariid (suhkrumolekul), on see geelitaoline aine, mida leidub kõigis kehakudedes ja mille suurim kontsentratsioon on sidekudedes, nagu nahk ja kõhr.

Metüülsulfonüülmetaan (MSM) on väävli orgaaniline vorm. MSM lisatakse sellele tootele loodusliku väävliühendi allikana, mis moodustab hüaluroonhappega keemilised sidemed, et moodustada ja säilitada kehas sidekude. Hüaluroonhape ja metüülsulfonüülmetaan (MSM) on kahe aine võimas kombinatsioon, mis aitavad vähendada kehas vananemisprotsesse.

24

Laos

Share:
Tootekood: WB015HYAEEKP120 Kategooriad: ,

Toime

Hüaluroonhappe ja MSM ehk metüülsulfonüülmetaani (orgaaniline väävliühend) kompleks. Hüaluroonhappe allikas, mis kompenseerib selle puudust organismis.

Kogus

120 kapslid

Kasutamine

Täiskasvanutele 2 kapslit üks kord päevas 2 kuu jooksul, söögi ajal koos klaasi veega. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Ei soovitata kasutada raseduse ja imetamise ajal. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

2 kapslit

Metüülsulfonüülmetaan (MSM)

800 mg

Hüaluroonhappe

200 mg

 

Koostisosad. Metüülsulfonüülmetaan (MSM), kapslikest hüdroksüpropüülmetüültselluloos, naatriumhüaluronaat, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad.

 

Rangetele taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.