Green Propolis 60 kaps.

Loomulik tugi teie immuunsusele

Keha kaitsmiseks viirusnakkuste hooajal.
Kõrgeima kvaliteediga standardiseeritud Brasiilia roheline taruvaik, mis on kõrge bioloogilise aktiivsusega mesilaste toodetud toode. Kiirem paranemine viirusnakkuste hooajal, vähendab viiruste negatiivset mõju patsiendi tervisele* Võib vähendada Covid-19 negatiivset mõju inimorganismile*
Tugevdab organismi kaitsevõimet viirusnakkuste hooajal. Rikastatud aktiivsete looduslike ainetega, millel on viirusevastane ja antibakteriaalne toime*
Mesilased korjavad Brasiilia rohelist taruvaiku ainult ühelt taimelt – roheliselt rosmariinilt (Bacchari dracunculifolia) ning see kasvab ainult Brasiilia Minas Gerais’ ja Sao Paulo piirkondades. Brasiilia roheline taruvaik on tuntud oma iseloomuliku rohelise värvi poolest ja seda peetakse maailma parimaks taruvaiguks. Looduses kasutavad mesilased taruvaiku, et täita tarus olevaid pragusid ja kaitsta mesilasperet sissetungijate eest: viirused, seened ja bakterid.

21

Laost otsas

Share:
Tootekood: WB004GRPEEKP60 Kategooriad: ,

Toime

Taruvaik on kõrge bioloogilise aktiivsusega mesindussaadus, mis on kogutud taimedelt. Taruvaik aitab kaitsta mesilaspere pesa kahjulike mikroorganismide eest. Brasiilia roheline taruvaik on tuntud oma iseloomuliku rohelise värvuse poolest ja seda iseloomustab fenoolhapete, sealhulgas artepilliin C sisaldus.

Kogus

60 kapslid

Kasutamine

Täiskasvanutele 2 kapslit päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arsti või apteekriga konsulteerimist. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

2 kapslit

Brasiilia rohelise taruvaigu „Greenart 500“ pulber

(≥ 5% fenoolhapet nagu artepilliin C)

400 mg

 

Koostisosad. Brasiilia rohelise taruvaigu „Greenart 500“ pulber, mahuaine mikrokristalne tselluloos, kapslikest hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

 

Taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.