GoRespiro palsam 150 ml

Tõhus palsam ehtsa mustikamahlaga köha ja külmetuse korral

Hingamisteede tervise jaoks köhimise ajal
Naturaalne ja maitsev palsam mustikamahlaga, mis on loodud hingamisteede tervise edendamiseks. Palsami koostises olevad ained kergendavad hingamist, annavad mugavustunde kurgus ja hingamisteedes ning soodustavad ka immuunsüsteemi talitlust. Sisaldab 9 taimeekstrakti ja looduslikke aineid, mustikamahla ja magusainet – 100% looduslikku madala glükeemilise indeksiga fruktoosi.

10

Laos

Share:
Tootekood: 940GRESBLBA150 Kategooriad: , ,

Toime

Taimeekstrakte ning taimse päritoluga aineid sisaldav komplekspreparaat on mõeldud hingamissüsteemile. Must leeder aitab toetada hingamisteede normaalset tervist. Harilik mänd avaldab soodsat toimet hingamissüsteemile. Süstlehine teeleht ja harilik altee lihtsustavad hingamist, avaldades pehmendavat mõju kurgule ja hingmisteedele. Vitamiin A, must leeder ja süstlehine teeleht aitavad toetada immuunsüsteemi normaalset talitlust.

Kogus

150 ml

Kasutamine

Toodet on soovitatav kasutada alates 3. eluaastast. Enne kasutamist loksutada.

Kasutada 3‑6‑aastastel lastel 5 ml 3 korda päevas, lastel alates 6. eluaastast ja täiskasvanutel 5 ml 4 korda päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toote mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arstiga konsulteerimist. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Toode võib sisaldada sadet, mis ei mõjuta toote kvaliteeti.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

15 ml

20 ml

Mustikamahl

2,1 g

2,8 g

Musta leedri ekstrakt (standartiseeritud, > 3,2 %antotsüaniinid)

495 mg

660 mg

Hariliku altee ekstrakt (4:1)

165 mg

220 mg

Purpur-kannatuslille ekstrakt (12:1)

148,5 mg

198 mg

Hariliku silmarohu ekstrakt (4:1)

132 mg

176 mg

Süstlehise teelehe ekstrakt (4:1)

82,5 mg

110 mg

Vitamiin A (nagu beetakarotiin)

1100 µg RE (138 % NRV*)

1467 µg RE (183 % NRV*)

Standartiseeritud Braziilia roheline taruvaik ekstrakt (10 mg/ml fenoolhapped, arvutatuna artepelliin C)

16,5 mg

22 mg

Lükopeen

0,8 mg

1,1 mg

Hariliku männi ekstrakt (2:1)

16,5 mg

22 mg

Hariliku luuderohu ekstrakt (5:1)

16,5 mg

22 mg

*NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanutele

 

Koostisosad: Fruktoosisiirup, vesi, mustikamahl, musta leedri (Sambucus nigra) viljade ekstrakt, hariliku altee (Althaea officinalis) juure ekstrakt, purpur-kannatuslille (Passiflora edulis) viljade ekstrakt, hariliku silmarohu (Euphrasia officinalis) ürdi ekstrakt, süstlehise teelehe (Plantago lanceolata) lehtede ekstrakt, β‑karoteen (vitamiin A), säilitusaine kaaliumsorbaat, Braziilia rohelise  taruvaigu ekstrakt, lükopeeni pulber, hariliku männi (Pinus silvestris) koore ekstrakt, hariliku luuderohu (Hedera helix) lehtede ekstrakt.