Collagen Beauty 120 kaps.

Naha, juuste, küünte tervise ja ilu jaoks

Collagen Beauty koostis on loodud spetsiaalsete aktiivsete koostisosade valimisel, mis on spetsiaalselt mõeldud naha, juuste ja küünte tervise ja ilu jaoks. Erilist tähelepanu väärib Collagen Beauty’s sisalduv mere (kala) päritolu kollageen. Collagen Beauty koostises olev mereline kollageen on hüdrolüüsitud kujul I tüüpi kollageen, mis imendub organismis kergesti ja kiiresti, andes nahale maksimaalse efekti.
Mereline kollageen imendub kehas 1,5 korda kiiremini, mille tulemuseks on parem mõju kehale. Kollageen on valk, mis moodustab sidekoe ja moodustab olulise osa keha valkudest. C-vitamiin soodustab kollageeni normaalset moodustumist, mis on vajalik naha, igemete ja hammaste normaalseks talitluseks. Tsink aitab säilitada juuste, küünte ja naha tervist, soodustab normaalset valgusünteesi ning aitab säilitada normaalset nägemist. Vitamiin B7 ehk Biotiin aitab säilitada juuste, naha ja limaskestade tervist.

34

Laos

Share:
Tootekood: WB010CBEEKP120 Kategooriad: ,

Toime

Kollageeni, vitamiin C, tsingi ja biotiini kompleks. Tsingi kontsentreeritud allikas. Kollageen on sidekoe koostises olev valk ning moodustab olulise osa keha valkudest. Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele naha, igemete ja hammaste normaalseks talitluseks. Tsink aitab hoida juukseid, küüsi ja nahka normaalsena ning aitab kaasa normaalsele valgusünteesile. Tsink aitab kaasa vitamiin A, rasvhapete ja makrotoitainete normaalsele ainevahetusele. Tsink aitab hoida normaalset nägemist. Biotiin aitab hoida juukseid, nahka ja limaskestasid normaalsena.

Kogus

120 kapslid

Kasutamine

Täiskasvanutele 4 kapslit päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.

Tarvitamise Piirangud

Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arsti või apteekriga konsulteerimist. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana.

Koostis

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus

4 kapslit

Mereline kollageen

1600 mg

Vitamiin C

240 mg (300 % NRV)

Tsink

22 mg (220 % NRV)

Biotiin

200 µg (400 % NRV)

NRV – % protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

 

Koostisosad. Mereline kollageen (kala), kapslikest hüdroksüpropüülmetüültselluloos, L‑askorbiinhape (vitamiin C), tsinkdiglütsinaat (tsink), paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad, D-biotiin (biotiin).

 

Taimetoitlastele sobiv toit. GMO-vaba.